Фитощит

Цена
Базовая цена для комбинации 100,00 ₴
Цена 100,00 ₴
Цена без налогов 100,00 ₴
Скидка
Размер налога
Цена / кг:

Артикул: 1235

Пока без рейтинга

Засіб, що направлено на боротьбу з глистовими інвазіями.
Единиц товара в коробке: 90 таблеток

Склад: екстракти безсмертника, полину, пижма, чебрецю, горіху волоського, насіння гарбуза, порошок часнику, лактоза, кальцію стеарат. 

Замисліться чи характерні для Вас підвищена стомлюваність, дратівливість, порушення сну, алергійні реакції (свербіж, нейродерміт, екзема), порушення в системі травлення (запори, діарея, болі в області кишечника), порушення трофіки (як внаслідок коливання ваги), біль у різних групах м'язів, суглобах, загострення хронічних захворювань, часті вірусні та бактеріальні інфекції. Якщо ви відповіли «так» хоча б на один із запропонованих симптомів, не зволікайте - починайте  антипаразитарну терапію!

«Фітощит» - засіб, що направлено на боротьбу з глистовими інвазіями.

Лікувально-профілактична дія.

Компоненти, які входять до складу доповнюють і посилюють протигельмінтні функції один одного, що забезпечує максимальний ефект. Під час профілактики і в період лікування завдання полягає не тільки в боротьбі з паразитуючою флорою, але і в нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, печінки. Поліпшення перистальтики кишечника та жовчовиділення, відновлення процесу дефекації необхідні.
Екстракти пижма та полину, крім глистогінного, володіють жовчогінним ефектом. Чебрець має широкий спектр антипаразитарних (у тому числі проти волосоголовців і солітерів) та антимікробних властивостей, проявляє протизапальну, жарознижувальну, сечогінну, жовчогінну, ранозагоювальну дію. Наявність юглону зеленого волоського горіха дозволяє рекомендувати даний продукт як ефективний фунгіцидний та антибактеріальний засіб.
Насіння гарбуза застосовуються при лікуванні цестодозов (збудники стрічкові глисти: альвеококк, ехінокок, солітери - карликовий ціп'як, бичачий ціп'як, свинячий ціп'як). Екстракт насіння гарбуза покращує моторну функцію кишечника, ефективен при колітах, підсилює діурез і виділення солей з організму, а також є незамінним продуктом при цукровому діабеті, подагрі. Часник є надійним засобом для лікування нематодозів, збудниками яких є круглі черв'яки - анкилостома, аскарида, угрица кишкова, трихінели, власоглав, гострики, пригнічує процеси гниття і бродіння в кишечнику, має потужну антибактеріальну та противірусну дію.

Показання до застосування: профілактика і комплексне лікування протозойних інфекцій (лямбліоз, трихомоноз); гельмінтозів при яких збудниками є круглі черв'яки (аскариди, трихінели), стрічкові черв'яки (ехінокок, солітери), листоподібні черв'яки (двууска печінкова); дискінезії жовчних шляхів; функціональна недостатність печінки; атонічні та спастичні коліти; метеоризм; холецистит.

Спосіб застосування: дорослі по 1-2 табл. 3-4 рази на день; діти від 2-5 років по 0,5 табл. 2 рази на день; від 5 до 10 років по 1 табл. 2 рази на день; з 10 до 12 років по 1 табл. 3 рази на день. Профілактичний курс: 30 днів.

Рекомендації щодо застосування: прийом краще починати з ½ рекомендованої дози і протягом 1 тижня профілактичного курсу довести прийом до 2х таблеток 3 рази на день. У стані хвороби рекомендовані дози можуть бути збільшені в 1½-2 рази, а також при надмірній вазі на кожні 1О кг + 1 табл. на добу. 

Рецензии

Еще нет отзывов об этом товаре.